Niedziela Chrztu Pańskiego – 9 stycznia 2022r.

← wróć do listy

Niedziela Chrztu Pańskiego – 9 stycznia 2022r.

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia. Jednocześnie jest to niedziela, która każe nam wracać myślą do własnego chrztu, przez który zostaliśmy włączeni do Wspólnoty Kościoła i za tę wspólnotę jesteśmy odpowiedzialni. Zatem otwórzmy szeroko drzwi dla Chrystusa. Niech runą wszystkie mury, które budujemy w naszych sercach, a które stoją na drodze ku pełnej jedności nas wszystkich. 
2. W najbliższą niedzielę o godz. 15.00 rozpocznie się dzień skupienia dla Sióstr Zakonnych.

3. Od trzech lat na rzecz Sanktuarium można przekazać 1% podatku. Na stolikach są wyłożone ulotki – zabierzmy je do swoich domów a także powiedzmy innym o takiej możliwości. Ważne, by dokonując aktu przekazu 1% wpisać 
w celu szczegółowym „Krzeptówki”.  Wszystkim, którzy zdecydują się na wsparcie Sanktuarium z serca dziękujemy.

4. W ostatnim czasie dobiegły końca wizyty duszpasterskie na zaproszenie u Rodzin naszej Parafii. Zarazem informujemy, że takowe spotkania – na życzenie – jeszcze są możliwe. A dziś za wszystkie dotychczasowe spotkania, rozmowy i wspólne modlitwy z całego serca serdecznie dziękujemy. 
5. W pomieszczeniu z Pamiątkami i Dewocjonaliami, które znajduje się przy wejściu do parku fatimskiego, znajdują się publikacje dotyczące fatimskiego orędzia Matki Bożej, te które ukazują charyzmat tego miejsca, modlitewnik fatimski, natomiast w naszej furcie po każdej Mszy św. można zamówić intencje; indywidualne, gregoriańskie i zbiorowe.

Wszystkim wiernym naszej parafii życzymy wierności przyrzeczeniom Chrztu Świętego, oraz Bożych darów i łask w nadchodzącym tygodniu.