VI Niedziela zwykła – 12.02.2023 r.

← wróć do listy

VI Niedziela zwykła – 12.02.2023 r.

     Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W czwartek o godz. 20.00 rozpocznie się Godzina Uwielbienia połączona
    z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem W związku
    z powyższym serdecznie zachęcamy do udziału w tej modlitwie nie tylko młodych ludzi, którzy przygotowują się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania z naszej parafii ale też wszystkich wiernych.
  • W tym tygodniu będą miały miejsce następujące spotkania; w poniedziałek spotkanie dla dzieci komunijnych o godz. 14.15; w środę dla uczniów klas VI o godz. 18.00; w piątek dla uczniów klas VII o godz. 18.00; w sobotę zbiórka dla ministrantów o godz. 10.00 zaś dla kandydatów na ministranta o godz. 13.30.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 rozpocznie się w Sanktuarium Dzień skupienia dla Sióstr zakonnych, realizujących charyzmat zakonny w naszym Mieście.
  • Od paru lat na rzecz Sanktuarium można przekazać 1,5% podatku. Na stolikach są wyłożone ulotki – zabierzmy je do swoich domów a także powiedzmy innym o takiej możliwości. Ważne, by dokonując aktu przekazu 1,5% wpisać w celu szczegółowym „Krzeptówki”. Wszystkim, którzy zdecydują się na wsparcie Sanktuarium z serca dziękujemy.
  • W pomieszczeniu z Pamiątkami i Dewocjonaliami, które znajduje się przy wejściu do parku fatimskiego, znajdują się publikacje dotyczące fatimskiego orędzia Matki Bożej, te które ukazują charyzmat tego miejsca, modlitewnik fatimski i sanktuaryjne kalendarze na rozpoczęty rok 2023, natomiast w naszej furcie po każdej Mszy św.

Życzmy sobie, abyśmy potrafili w codziennych trudnościach dostrzegać obecność Pana Boga oraz doświadczać opieki Matki Bożej Fatimskiej.