VI Niedziela zwykła – 13.02.2022 r.

← wróć do listy

VI Niedziela zwykła – 13.02.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie


1. Dzisiaj przypada 17 rocznica „narodzin dla Nieba” S. Łucji dos Santos, jednej 
z trojga pastuszków, którym objawiła się Maryja w Fatimie. Wspominając to wydarzenie zachęcamy do gorliwej modlitwy w intencji Jej rychłej beatyfikacji.  
2. W czwartek o godz. 20.00 rozpocznie się Godzina Uwielbienia połączona z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. W związku z powyższym serdecznie zachęcamy do udziału w tej modlitwie nie tylko młodych ludzi, którzy przygotowują się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania z naszej parafii ale też wszystkich wiernych.

3. W tym tygodniu będą miały miejsce następujące spotkania; w poniedziałek 
o 14.30 spotkanie dla dzieci komunijnych.

4. Od dobrych paru lat na rzecz Sanktuarium można przekazać 1% podatku. Na stolikach są wyłożone ulotki – zabierzmy je do swoich domów a także powiedzmy innym o takiej możliwości. Ważne, by dokonując aktu przekazu 1% wpisać 
w celu szczegółowym „Krzeptówki”. 
5. W pomieszczeniu z Pamiątkami i Dewocjonaliami, które znajduje się przy wejściu do parku fatimskiego, znajdują się publikacje dotyczące fatimskiego orędzia Matki Bożej, te które ukazują charyzmat tego miejsca, modlitewnik fatimski, natomiast w naszej furcie po każdej Mszy św. można zamówić intencje; indywidualne, gregoriańskie i zbiorowe.

Wszystkim wiernym życzymy wielu radości wynikających ze spotkań z ludźmi, w czasie trwających ferii zimowych. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi a Pani Fatimska wyprasza potrzebne łaski na dzień dzisiejszy i cały tydzień.