Seminarium Odnowy Wiary

← wróć do listy

Seminarium Odnowy Wiary

Niektórzy z nas są w różnych wspólnotach, inni nie wyobrażają sobie takiego zaangażowania, jeszcze innym trudno regularnie korzystać z sakramentów. Jednak wszyscy doświadczamy w głębi duszy tej samej, wciąż niespełnionej tęsknoty, czasem palącego pragnienia, czasem smutku i żalu. Zdarza nam się te uczucia wiązać z jakimiś brakami, których w życiu doświadczamy: niesatysfakcjonująca praca, rozczarowanie relacjami międzyludzkimi, niewystarczające dochody. Ciągle nam czegoś brak, ciągle czegoś szukamy, za czymś gonimy… A tak naprawdę – tęsknimy za Bogiem! Pragniemy Jego Miłości! Tak bardzo chcemy doświadczyć tego, ze On nas po prostu kocha – zawsze, bezgranicznie i bezwarunkowo. Niespokojne jest serce człowieka póki nie spocznie w Bogu.

Seminarium to cykl ośmiu spotkań. Jest adresowane do wszystkich osób pełnoletnich lub prawie pełnoletnich – tych, którzy chcą umocnić swoja wiarę i tych, którzy chcą ją znaleźć, może obudzić.

Seminarium poprowadzi Witek Wilk – szczęśliwy mąż Sylwii i ojciec czwórki dzieci, ewangelizator, perkusista, producent muzyczny, kompozytor, właściciel studia nagrań, wydawnictwa muzycznego oraz księgarnio-kawiarni Niebo w Mieście. Obdarzony niesamowitym darem przyprowadzania ludzi do Boga. Prowadzi rekolekcje dla ludzi wszystkich stanów w wielu krajach. Żyje tym, co głosi.