Niedziela Chrztu Pańskiego – 7 stycznia 2024r.

← wróć do listy

Niedziela Chrztu Pańskiego – 7 stycznia 2024r.

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Niedzielą Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia. Jednocześnie jest to niedziela, która każe nam wracać myślą do chrztu własnego, przez który zostaliśmy włączeni do Wspólnoty Kościoła i za tę wspólnotę jesteśmy odpowiedzialni. Zatem otwórzmy szeroko drzwi dla Chrystusa. Niech runą wszystkie mury, które budujemy w naszych sercach, a które stoją na drodze ku pełnej jedności nas wszystkich.
  2. Tak jak informowaliśmy wcześniej od jutra o godz. 15.00 rozpocznie się nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia a po nim wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do godz. 17.45. Wszystkich zachęcamy do prywatnej modlitwy w ciszy.
  3. Od trzech lat na rzecz Sanktuarium można przekazać 1,5% podatku. Na stolikach są wyłożone ulotki – zabierzmy je do swoich domów a także powiedzmy innym o takiej możliwości. Ważne, by dokonując aktu przekazu 1,5% wpisać
    w celu szczegółowym „Krzeptówki”. Wszystkim, którzy zdecydują się na wsparcie Sanktuarium z serca dziękujemy.
  4. W pomieszczeniu z Pamiątkami i Dewocjonaliami, które znajduje się przy wejściu do parku fatimskiego, znajdują się publikacje dotyczące fatimskiego orędzia Matki Bożej, te które ukazują charyzmat tego miejsca, modlitewnik fatimski i kalendarze na rok 2024, natomiast w naszej furcie po każdej Mszy św. można zamówić intencje; indywidualne, gregoriańskie i wieczyste.

Wszystkim wiernym naszej parafii życzymy wierności przyrzeczeniom Chrztu Świętego, oraz Bożych darów i łask w nadchodzącym tygodniu.