XXII Niedziela zwykła – 4 września 2023 r.

← wróć do listy

XXII Niedziela zwykła – 4 września 2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dobiegł końca wakacyjny czas. Na progu nowego roku szkolnego stajemy pełni wdzięczności względem Boga za darowany czas wakacji i z nadzieją na nowy- dobry rok szkolny. Młodzież, Dzieci, Nauczycieli oraz Rodziców serdecznie zapraszamy na Mszę św., w poniedziałek o godz. 8.00.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zatem w pierwszy czwartek od godz. 18.00 rozpocznie się adoracja Najśw. Sakramentu w intencji uproszenia licznych i świętych powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych.

3. W tym tygodniu będą miały miejsce następujące spotkania: w środę o godz. 20.00 spotkanie dla Rodziców uczniów klas VI, VII i VIII a w czwartek również o godz. 20.00 spotkanie dla Rodziców komunijnych.

4.  W pomieszczeniu z Pamiątkami i Dewocjonaliami, które znajduje się przy wejściu do parku fatimskiego, znajdują się publikacje dotyczące fatimskiego orędzia Matki Bożej, te które ukazują charyzmat tego miejsca, modlitewnik fatimski i sanktuaryjny kalendarz na rok 2024, natomiast w naszej furcie po każdej Mszy św. można zamówić intencje; indywidualne, gregoriańskie i wieczyste.

Wszystkim życzymy darów Ducha Świętego a szczególnie dzieciom i młodzieży, nauczycielom i rodzicom na nowy rok szkolny. Niech ich otacza swoją macierzyńską opieką Pani Fatimska.